Jak bezpiecznie kupić działkę budowlaną

Malinowe osiedle Opole forum Możliwość komentowania Jak bezpiecznie kupić działkę budowlaną została wyłączona 111
Jak bezpiecznie kupić działkę budowlaną
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

ochrona-mienia-10Nie każdy decyduje się na zakup domu lub mieszkania. Część osób w dalszym ciągu chce samodzielnie przeprowadzić inwestycję budowlaną. Wówczas jednak niezbędne jest nabycie odpowiedniej działki, która spełnia wszelkie normy zawarte w przepisach polskiego prawa.

Gdzie szukać ofert?

Pierwsze, co przychodzi na myśl to oczywiście portale internetowe takie jak https://ankranieruchomosci.pl/. Nabywając działkę, która spełnia oczekiwania kupującego trzeba jednak zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników, takich jak: dostęp do mediów (mowa wówczas o działce uzbrojonej, której cena z całą pewnością będzie nieco wyższa, pozwolenie na zabudowę (nie wszystkie działki są bowiem kwalifikowane jako budowlane), dostęp do drogi dojazdowej i wiele, wiele innych. Warto również zasięgnąć informacji na temat przyszłych planów rozbudowy infrastruktury. Może się okazać bowiem, że pozornie spokojna okolica w niedalekiej przyszłości ma stać się terenem drogi szybkiego ruchu lub autostrady a życie w takich warunkach na pewno nie jest spełnieniem czyichkolwiek marzeń.

Podobne wpisy o architekturze i nieruchomościach:

Author

Related Articles

http://bestslimmingpills4u.eu/ - osiedle malinowe opole, malinowe osiedle opole, malinowe osiedle, malinowe opole, malinowe osiedle opole ceny, opole osiedle malinowe, osiedle malinowe w opolu, osiedle malinowe opole opinie

Search

Back to Top